Мектептер тізімі

Киномектептер атауы

Қол қойылған жыл

Киномектеп өкілі

1

Т.К.Жүргенов атындағы ҚазҰӨИ

2011

Мұхамедиұлы Арыстанбек 

2

С.А.Герасимов атындағы Бүкілодақтық Мемлекеттік кинематография институты (ВГИК)

2011

Малышев В.С.

3

Нью-Йорк киноакадемиясы

2011

Дэн Маклер

4

Мимар Синан университеті

2011

Йалчын Караягыз

5

Әзірбайжандағы мәдениет және өнер университеті

2011

Тимучин Эфендиев

6

Еревандағы мемлекеттік театр және кино институты

2011

Армен Мазманян

7

 «Манас» қырғызо-түрік университеті

2011

Сулайман Каипов

8

Белоруссияның мемлекеттік өнер академиясы

2011

Иванов Павел Владимирович

9

«Тұран» университеті

2012

Алшанов Рахман

10

Балтиялық медиа және киномектеп (Эстония)

2012

Ихо Арво

11

Сараевтегі киноакадемия (Босния және Герцеговина)

2012

Диздаревич Ненад

12

Ресейдің сценаристер және режиссерлердің жоғарғы курстары

2012

Сикора Ольга

13

Б.Бейшеналиева атындағы Қырғыз мемлекеттік өнер институты

2012

Интина Салтанат

14

Турсунзаде атындағы тәжік мемлекеттік өнер институты

2012

Саидов Носир

15

Абу-Дабидегі (БАӘ) медиялық компания

2012

Мохаммад Али Ансари Фасхи

16

Евразиялық телевизия және радио академиясы

2013

Рузин Валерий

17

Шота Руставелли атындағы Грузиядағы мемлекеттік театр және кино университеті

2013

Джанелидзе Давид

18

Бейт Берл колледжі, өнер мектебі, кинематография бөлімі

2013

Элийяу Зигдон

19

Украинадағы мәдениет және өнер университетінің кино және телевизия институты

2013

Ширман Роман

20

И.Карпенко-Карый атындағы Киевтегі ұлттық театр, кино және телевизия университеті (Украина)

2013

Терещенко Юрий

21

Латвиялық мәдениет академиясы

2014

Муктупавела Рута

22

EICAR киномектебі (Франция)

2014

Роберт Баквэ

23

Rits School of arts (Бельгия)

2014

Дитер Лесаж

24

NAFTA Ұлттық кино және театр өнері академиясы (Болгария)

2014

Стойчева Светлана

25

Молдавиядағы музыка, театр және өнер академиясы

2014

Мельник Виктория

26

Мемлекеттік өнер және мәдениет академиясы (Өзбекстан)

2014

Файзиева Феруза

27

Батумиядағы Мемлекеттік өнер университеті (Грузия)

2014

Эрмиле Месхиа

28

Т.К.Жүргенов атындағы ҚазҰӨА

2015

Нусипжанова Бибигуль

29

Сплит қаласындағы университетінің өнер академиясы

2015

Профессор Слободан Йокич

30

Қазақ Ұлттық өнер Академиясы

2015

Айман Мұсақожаева

31

Белградтағы өнер университеті, драма өнері факультеті

2015

Профессор Владан Павич

32

Санкт-Петербордағы сценаристер мен режиссерлердің жоғарғы курстары, Ресей

2015

Светлана Федина

33

Кенсан Ұлттық университеті, Оңтүстік Корея

2015

Профессор, Киносарапшы Хон Сан Ву